Modern mobilya

misyonumuz

Misyonumuz, araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmektir.

Değerlerimiz

Nicelikten çok nitelik
Ürün çeşitliliği
Kalite kontrol
Değişimi sahiplenen, yenilikçi

hakkımızda

  27.11.2020 yılında kurulan Modern Mobilya, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerinin yeni gözdesi olmaya geliyor.

  Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Modern Mobilya, ev dekorasyonunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Modern Mobilya, aynı zamanda mobilya sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

  Farklı beğenilere seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri, ulaşılabilir tasarım anlayışıyla Modern Mobilya, hayata fark katmak için sizi bekliyor.